| 细节 | |
| 身高: | 5'8" |
| 体重: | 103 lbs |
| 三围: | 32-28-33 in |
| 鞋码: | 6 |
| 发色: | 黑色 |
| 发长: | 中等 |
| 眼色: | 棕色 |
| 人种 : | 非裔美国人 |
| 肤色: | 棕色 |
| 经验: | 有些 |
| 报酬: | 看工作而定 |
| 資料 | |
| 加入: | 24 Jun 2016 |
| 最后: | 28 Jun 2016 |
Dineo Kaylin Visser
女
32 岁
Bloemfontein, Free State (South Africa)
Currently in Bloemfontein
dineo_visser
IS #:40475
模特
模特
自我介绍
Bright outspoken young lady. Bcom Investment management and banking student at the University of the Free State. Aspiring international model.
经历
*South African sports awards 2015
*Free State Fashion week 2016
*top 12 finalist Miss GEMA South Africa pageant 2016
*Free State Fashion week 2016
*top 12 finalist Miss GEMA South Africa pageant 2016
Tags
02 Aug 16 07:35
Very pretty and sensual look would love to see you come to Europe?
Very pretty and sensual look would love to see you come to Europe?


