| 细节 | |
| 身高: | 5'2" |
| 体重: | 116 lbs |
| 三围: | 32-25-35 in |
| 鞋码: | 8 |
| 发色: | 棕色 |
| 发长: | 中等 |
| 眼色: | 棕色 |
| 人种 : | 白人 |
| 肤色: | 白色 |
| 经验: | 有些 |
| 报酬: | 看工作而定 |
| 資料 | |
| 加入: | 31 Jan 2011 |
| 最后: | 31 Jan 2011 |
自我介绍
hey guys, im new to the modeling scene, but i am very eager to learn. I model for Crash Scene Clothing, based in Michigan. I network like it's noones buisness, and I'm pretty big on Myspace.
;)
;)

