| 细节 | |
| 身高: | 5'10" |
| 体重: | 123 lbs |
| 三围: | 94-64-94 in |
| 鞋码: | 8.5 |
| 发色: | 金发 |
| 发长: | 长发 |
| 眼色: | 蓝色 |
| 人种 : | 中东 |
| 肤色: | 白色 |
| 经验: | 有些 |
| 資料 | |
| 加入: | 5 Jan 2016 |
| 最后: | 17 Apr 2017 |
marina shaposhnikova
女
Russian Federation
IS #:39721
模特
模特
自我介绍
I working in dance show industry, have a lot of experience on stage and in front of the camera, as an advertising model for the hotels line, fitness companies, women's lingerie, show rooms.
Tags
21 Jan 16 15:00
can you travel perhaps to Sweden or to Germany?
can you travel perhaps to Sweden or to Germany?
07 Jan 16 18:18
Welcome! Wishing you all the best.
Welcome! Wishing you all the best.



