| 细节 | |
| 身高: | 5'9" |
| 体重: | 166 lbs |
| 三围: | 42-47-45 in |
| 鞋码: | 9 |
| 发色: | 棕色 |
| 发长: | 及肩 |
| 眼色: | 棕色 |
| 人种 : | 非裔美国人 |
| 肤色: | 棕色 |
| 经验: | 有些 |
| 报酬: | 都可以 |
| 資料 | |
| 加入: | 1 Jan 2011 |
| 最后: | 2 Jan 2011 |
自我介绍
Born in DC, but raised in Southern Maryland. Decided to become a model to be a role model for others my size.
I am currently doing photo shoots with DC GlamourPlus.
I am a plus size model with alot of talent. I have what it takes. I use my personality and outgoingness in my photos. I am determine to prove to the world that I am beautiful inside and out, and you dont have to be a size 2 to make it in this industry.
I am currently doing photo shoots with DC GlamourPlus.
I am a plus size model with alot of talent. I have what it takes. I use my personality and outgoingness in my photos. I am determine to prove to the world that I am beautiful inside and out, and you dont have to be a size 2 to make it in this industry.
经历
DC GlamourPlus with Turner C (Photographer)

