| 细节 | |
| 身高: | 5'5" |
| 体重: | 105 lbs |
| 三围: | 34-25-28 in |
| 鞋码: | 7 |
| 发色: | 金发 |
| 发长: | 及肩 |
| 眼色: | 蓝色 |
| 人种 : | 白人 |
| 肤色: | 白色 |
| 经验: | 无 |
| 报酬: | 看工作而定 |
| 資料 | |
| 加入: | 16 Feb 2011 |
| 最后: | 16 Feb 2011 |
Karen Ann Garvin
女
34 岁
Houston, Texas
Currently in Alberta, Canada
IS #:39399
模特
模特
自我介绍
I am 19 years old, interested in modeling, fashion, and art. I do not have much experience but I learn quick and like new experiences. I am very adventurous and love to travel. I live in Houston, Texas but am currently in Alberta, Canada. Thank-you for your interest.

