| 细节 | |
| 身高: | 5'4" |
| 体重: | 110 lbs |
| 三围: | 64-64-64 in |
| 鞋码: | 7.5 |
| 发色: | 棕色 |
| 发长: | 长发 |
| 眼色: | 棕色 |
| 人种 : | 中东 |
| 肤色: | 白色 |
| 经验: | 很有 |
| 資料 | |
| 加入: | 23 Aug 2014 |
| 最后: | 25 Aug 2014 |
Jyana
女
Taipei, Taiwan, Province of China
Currently in Taipei,Taiwan
IS #:38769
模特
模特
自我介绍
Outgoing Syrian girl, born and raised in Taipei, Taiwan. Apart from English, I speak Arabic and Mandarin Chinese fluently. Love to travel, meet people and learn about new cultures.

