| 细节 | |
| 身高: | 5'6" |
| 体重: | 101 lbs |
| 三围: | 0-0-0 in |
| 发色: | 金发 |
| 发长: | 中等 |
| 眼色: | 棕色 |
| 经验: | 非常 |
| 报酬: | 现金 |
| 資料 | |
| 加入: | 20 Jun 2014 |
| 最后: | 20 Jun 2014 |
Nerissa
女
Netherlands
IS #:37358
模特
模特
自我介绍
Modeling is something I take seriously so I'm making my way to the top. I take criticism very well so PLEASE be honest "Honesty is the best policy". Please feel free to contact me so we can discuss your ideas! I consider myself to be professional, sweet, funny, and hard working. I hope you agree! :-)
Tags
22 Jan 15 13:22
Are you available for a model training/portfolio/promotion program (limited places for qualified candidates)? You fit commercial model assignments/projects I'm doing...reply to my inbox for details.
Are you available for a model training/portfolio/promotion program (limited places for qualified candidates)? You fit commercial model assignments/projects I'm doing...reply to my inbox for details.
21 Jun 14 12:15
beautiful portfolio! can't wait to see more
beautiful portfolio! can't wait to see more






