| 细节 | |
| 身高: | 6'0" |
| 体重: | 190 lbs |
| 三围: | 10-10-10 in |
| 鞋码: | 13 |
| 发色: | 棕色 |
| 发长: | 短发 |
| 眼色: | 蓝色 |
| 人种 : | 白人 |
| 肤色: | 晒黑 |
| 经验: | 有些 |
| 报酬: | 看工作而定 |
| 資料 | |
| 加入: | 21 Jun 2013 |
| 最后: | 21 Feb 2016 |
Clif Edward
男
San Antonio, Texas
IS #:35257
模特
模特
自我介绍
Hi! I'm photographer and model Clif Edward. I feel at home in front of and behind the camera. I have had the pleasure of being a published model for products and the ads have been featured in regional magazines such as Texas Monthly. I am also a published photographer having done art for the city of San Antonio. I look forward to working with you on a project to create memorable art images.
I hope you enjoy my photo art!!
I hope you enjoy my photo art!!



