| 细节 | |
| 身高: | 5'4" |
| 体重: | 110 lbs |
| 三围: | 79-74-89 in |
| 鞋码: | 9 |
| 发色: | 黑色 |
| 发长: | 中等 |
| 眼色: | 黑色 |
| 人种 : | 非裔美国人 |
| 肤色: | 棕色 |
| 经验: | 有些 |
| 报酬: | 都可以 |
| 資料 | |
| 加入: | 12 Dec 2012 |
| 最后: | 21 Nov 2013 |
Cutie Lizzie
女
Nigeria
Currently in Nigeria
IS URL: http://istudio.com/cutielizzie
IS #:33912
模特
模特
自我介绍
My name is liz i am a quiet girl , 5'5 feet tall , i weight 50kg i love to model and i got skills




