| 细节 | |
| 身高: | 4'11" |
| 体重: | 150 lbs |
| 三围: | 10-10-10 in |
| 发色: | 黑色 |
| 发长: | 短发 |
| 眼色: | 棕色 |
| 人种 : | 太平洋岛民 |
| 肤色: | 棕色 |
| 经验: | 非常 |
| 报酬: | 现金 |
| 資料 | |
| 加入: | 23 Aug 2012 |
| 最后: | 18 Jan 2014 |
Darius Newman
男
New York City, New York
Currently in NY, New York
IS #:32695
演员
演员
自我介绍
Darius is an entertainer with multiple talents. He is diverse in his style, as a model he has branched off of his music career and has given his talents to all of the areas of the entertainment industry.
Tags
05 Mar 13 21:47
Photo Retoucher available! Like Brunette Grenade Retouching on Facebook for updates, specials, and giveaways! :) (If you're in need of a new comp card, send me a message to ask about my comp card design special going on right now!)
Photo Retoucher available! Like Brunette Grenade Retouching on Facebook for updates, specials, and giveaways! :) (If you're in need of a new comp card, send me a message to ask about my comp card design special going on right now!)






