| 细节 | |
| 身高: | 5'8" |
| 体重: | 132 lbs |
| 三围: | 22-27-30 in |
| 鞋码: | 6 |
| 发色: | 棕色 |
| 发长: | 及肩 |
| 眼色: | 淡褐色 |
| 人种 : | 白人 |
| 肤色: | 白色 |
| 经验: | 有些 |
| 报酬: | 看工作而定 |
| 資料 | |
| 加入: | 15 Mar 2012 |
| 最后: | 19 Mar 2012 |
drbadt88
女
Richmond, Virginia
IS #:31133
模特
模特
自我介绍
I am very interested in artistic modeling, and fetish/erotic modeling. I would love to get more involved with this type of work!
Tags
23 Aug 12 14:26
What a great and bold look... lets shoot? Holler out to me @ billshootspeople@gmail.com Lets plan for September I'm in Northern VA?? Bill
What a great and bold look... lets shoot? Holler out to me @ billshootspeople@gmail.com Lets plan for September I'm in Northern VA?? Bill
28 Mar 12 19:35
Hello how are you? Im a web Designer and im trying to build up my portfolio for model websites. If you want me to design you a free site just send me a message or email me at design@siegeind.com to talk further thanks!
Hello how are you? Im a web Designer and im trying to build up my portfolio for model websites. If you want me to design you a free site just send me a message or email me at design@siegeind.com to talk further thanks!
15 Mar 12 16:34
Welcome to iStudio. Wish you lived closer so we could shoot.
Welcome to iStudio. Wish you lived closer so we could shoot.







