| 细节 | |
| 身高: | 5'5" |
| 体重: | 103 lbs |
| 三围: | 0-0-0 in |
| 鞋码: | 9 |
| 发色: | 金发 |
| 发长: | 中等 |
| 眼色: | 黑色 |
| 人种 : | 其他 |
| 经验: | 无 |
| 报酬: | 都可以 |
| 資料 | |
| 加入: | 9 Mar 2012 |
| 最后: | 9 Mar 2012 |
Merilou
女
Philippines
Currently in Philippines
IS #:31090
模特
模特
自我介绍
hi Im Merilou
measurement : 33-24-35
Im simple and Happy person
measurement : 33-24-35
Im simple and Happy person
Tags
07 Jun 12 22:29
I am in Manila, June 11 to end of June, if you are interested i can take some photos of you!
I am in Manila, June 11 to end of June, if you are interested i can take some photos of you!
28 Mar 12 22:15
Hello how are you? Im a web Designer and im trying to build up my portfolio for model websites. If you want me to design you a free site just send me a message or email me at design@siegeind.com to talk further thanks!
Hello how are you? Im a web Designer and im trying to build up my portfolio for model websites. If you want me to design you a free site just send me a message or email me at design@siegeind.com to talk further thanks!
10 Mar 12 22:26
Hi Merilou, welcome to iStudio. You've got great potential, perhaps we could shoot some day. Live your dreams and live a full life!
Hi Merilou, welcome to iStudio. You've got great potential, perhaps we could shoot some day. Live your dreams and live a full life!
10 Mar 12 04:38
Welcome to iStudio. Wish you lived closer so we could shoot.
Welcome to iStudio. Wish you lived closer so we could shoot.
10 Mar 12 02:41
Photo Retoucher available! "Like" Brunette Grenade Retouching on Facebook for a chance to win FREE photo retouching! :)
Photo Retoucher available! "Like" Brunette Grenade Retouching on Facebook for a chance to win FREE photo retouching! :)






