| 细节 | |
| 身高: | 6'0" |
| 体重: | 150 lbs |
| 三围: | 33-29-31 in |
| 鞋码: | 11 |
| 发色: | 棕色 |
| 发长: | 短发 |
| 眼色: | 淡褐色 |
| 人种 : | 白人 |
| 肤色: | 白色 |
| 经验: | 有些 |
| 报酬: | 看工作而定 |
| 資料 | |
| 加入: | 9 Feb 2012 |
| 最后: | 12 Mar 2012 |
Geoffrey Fox
男
United States
IS #:30759
模特
模特
自我介绍
Amateur model with a passion for photography. I enjoy all types of photography and I am always looking for new photographers in the Southern California area to work with. I have access to private photo locations that are second to none and don't mind sharing them. Thanks for reading
-Geoffrey Fox
-Geoffrey Fox
Tags
28 Mar 12 21:46
Hello how are you? Im a web Designer and im trying to build up my portfolio for model websites. If you want me to design you a free site just send me a message or email me at design@siegeind.com to talk further thanks!
Hello how are you? Im a web Designer and im trying to build up my portfolio for model websites. If you want me to design you a free site just send me a message or email me at design@siegeind.com to talk further thanks!


