| 细节 | |
| 身高: | 5'8" |
| 体重: | 132 lbs |
| 三围: | 64-64-64 in |
| 鞋码: | 9 |
| 发色: | 棕色 |
| 发长: | 及肩 |
| 眼色: | 蓝色 |
| 人种 : | 其他 |
| 肤色: | 白色 |
| 经验: | 有些 |
| 报酬: | 看工作而定 |
| 資料 | |
| 加入: | 21 Nov 2011 |
| 最后: | 18 Apr 2012 |
Kristina
女
33 岁
Hillegom, Netherlands
Currently in T65738
IS #:30029
模特
模特
自我介绍
Tags
22 Nov 11 14:01
Welcome to iStudio. Wish you lived closer so we could shoot
Welcome to iStudio. Wish you lived closer so we could shoot








