| 细节 | |
| 身高: | 3'3" |
| 体重: | 112 lbs |
| 三围: | 64-64-64 in |
| 鞋码: | 6.5 |
| 发色: | 棕色 |
| 发长: | 长发 |
| 眼色: | 黑色 |
| 人种 : | 其他 |
| 肤色: | 晒黑 |
| 报酬: | 都可以 |
| 資料 | |
| 加入: | 1 Sep 2011 |
| 最后: | 5 Nov 2011 |
Wena Riza Baguinon Miran
女
36 岁
Manila, Philippines
Currently in Philippines
IS #:29077
模特
模特
自我介绍
I'm a student from La Salle Benilde graduating this October. I am currently working night shift for a restaurant near Taft Avenue as a Receptionist and Graphic artist. I am a painter, and an athlete in my school. I am 22 years old, 5'5 in height, slim fit body, Tan, I am not pure Filipino I am also Spanish Mexican Chinese. I have a great taste for art, I am simple, creative, active and easy going. I hate noisy places like bars I prefer staying at home and watch movies or paint. I love sports, sports is passion for me. I love God, my friends and family. I may not be intelligent but I have common sense. That's all for me.
Tags
07 Jun 12 22:41
Interesting Photos! are you interested to get some more for your profile?
Interesting Photos! are you interested to get some more for your profile?





