| 细节 | |
| 身高: | 6'0" |
| 体重: | 190 lbs |
| 三围: | 42-32-34 in |
| 鞋码: | 13 |
| 发色: | 黑色 |
| 发长: | 中等 |
| 眼色: | 棕色 |
| 人种 : | 非裔美国人 |
| 肤色: | 棕色 |
| 经验: | 非常 |
| 报酬: | 看工作而定 |
| 資料 | |
| 加入: | 18 Jul 2011 |
| 最后: | 30 Aug 2011 |
自我介绍
Fun guy to work with...main goal is to experience the film industry, so any film directors don't hesitate to hit me up. Other than that, I enjoy being in front of the camera, far from shy, body is "always" in shape (not a seasonal model at all). Any photographers interested in working together hit me up.



