| 细节 | |
| 身高: | 6'1" |
| 体重: | 169 lbs |
| 三围: | 40-34-38 in |
| 鞋码: | 12.5 |
| 发色: | 金发 |
| 发长: | 短发 |
| 眼色: | 蓝色 |
| 人种 : | 白人 |
| 肤色: | 晒黑 |
| 经验: | 很有 |
| 报酬: | 看工作而定 |
| 資料 | |
| 加入: | 22 Mar 2011 |
| 最后: | 30 Mar 2011 |
Martin Vancouver
男
North Vancouver, British Columbia (Canada)
IS URL: http://istudio.com/martin
IS #:27550
演员
演员
自我介绍
Modeling and TV/Film is a passion, an ambition, a journey for me. Along the way I hope to meet extraordinary people that will help facilitate mutual creative visions. I am always keen on making other people's visions come to life!
Whether your a cinematographer, producer, agent or casting director feel free to get in touch with me to make some magic happen!
MT
Whether your a cinematographer, producer, agent or casting director feel free to get in touch with me to make some magic happen!
MT

