| 细节 | |
| 身高: | 5'2" |
| 体重: | 105 lbs |
| 三围: | 89-73-93 in |
| 鞋码: | 3.5 |
| 发色: | 黑色 |
| 发长: | 很长 |
| 眼色: | 棕色 |
| 人种 : | 其他 |
| 肤色: | 晒黑 |
| 经验: | 很有 |
| 报酬: | 都可以 |
| 資料 | |
| 加入: | 12 Jan 2011 |
| 最后: | 17 May 2011 |
Emoke Balazs
女
36 岁
London, United Kingdom
IS #:26991
模特
模特
自我介绍
Hi Everybody! :)
My name is Emoke. I m from Transilvanya.
I m working in London, and I joined, because my friend offered me this site.
Modelling for me is a great way meet with talented people which inspires me in modelling and in the life too.
I would like to enrich my portfolio. I would like to try this "world" :)
Fell free to contact me!!!
My name is Emoke. I m from Transilvanya.
I m working in London, and I joined, because my friend offered me this site.
Modelling for me is a great way meet with talented people which inspires me in modelling and in the life too.
I would like to enrich my portfolio. I would like to try this "world" :)
Fell free to contact me!!!

