| 细节 | |
| 身高: | 5'7" |
| 体重: | 120 lbs |
| 三围: | 34-28-34 in |
| 鞋码: | 8.5 |
| 发色: | 棕色 |
| 发长: | 及肩 |
| 眼色: | 棕色 |
| 人种 : | 白人 |
| 肤色: | 晒黑 |
| 经验: | 非常 |
| 报酬: | 现金 |
| 資料 | |
| 加入: | 21 Jan 2011 |
| 最后: | 12 Dec 2011 |
自我介绍
You could say that I'm an enigma. Oh and Of Course willing to Try anything Once! I am out going and easy to talk to. I have modeled, acted, sang, danced, The whole nine yards. I am a full time mother and wife, and part time student, Full Time Adrenaline Junky! Not sure what more i can write to tell yo about me. I would Prefer to show you.Oh and one thing is absolutely for sure... I dont Look My Age! ;-)
I am a mother of 4. I can change my voice from very child like to very sexy and seductive, I am willing to do my own stunt work and I am a former Exotic Dancer.
I am an Open Minded person and very outgoing. I have a bubbely personality and fear very little . I am adventuresome and I have been told I am very " BALLSIE". I am also Outspoken and to the Point. and I bring Friends With me to Almost Every shoot for Support and Protection " JUst In Case".
I'll be updating my port, and Profile over the next few months..... Sorry for any inconvience.
I am a mother of 4. I can change my voice from very child like to very sexy and seductive, I am willing to do my own stunt work and I am a former Exotic Dancer.
I am an Open Minded person and very outgoing. I have a bubbely personality and fear very little . I am adventuresome and I have been told I am very " BALLSIE". I am also Outspoken and to the Point. and I bring Friends With me to Almost Every shoot for Support and Protection " JUst In Case".
I'll be updating my port, and Profile over the next few months..... Sorry for any inconvience.
Tags
27 Sep 11 03:54
Love your port...see me at http://www.becomeactress.com/
Love your port...see me at http://www.becomeactress.com/






