| 细节 | |
| 身高: | 5'8" |
| 体重: | 114 lbs |
| 三围: | 87-64-90 in |
| 鞋码: | 8 |
| 发色: | 棕色 |
| 发长: | 很长 |
| 眼色: | 绿色 |
| 肤色: | 淡褐色 |
| 经验: | 很有 |
| 报酬: | 现金 |
| 資料 | |
| 加入: | 6 Jan 2011 |
| 最后: | 2 May 2013 |
Elena Iaglo
女
41 岁
Ukraine
IS #:26692
模特
模特
自我介绍
Bust: 87
Waist: 60
Hips: 90
Height: 175
Weight: 52
Eyes: Green
Hair: Brown
Waist: 60
Hips: 90
Height: 175
Weight: 52
Eyes: Green
Hair: Brown
Tags
30 Mar 12 14:52
Hello how are you? Im a web Designer and im trying to build up my portfolio for model websites. If you want me to design you a free site just send me a message or email me at design@siegeind.com to talk further thanks!
Hello how are you? Im a web Designer and im trying to build up my portfolio for model websites. If you want me to design you a free site just send me a message or email me at design@siegeind.com to talk further thanks!
07 Jan 11 15:36
Welcome to iStudio. Wish you lived closer so we could shoot.
Welcome to iStudio. Wish you lived closer so we could shoot.




