| 细节 | |
| 身高: | 5'4" |
| 体重: | 110 lbs |
| 三围: | 32-26-36 in |
| 鞋码: | 7 |
| 发色: | 金发 |
| 发长: | 中等 |
| 眼色: | 蓝色 |
| 人种 : | 白人 |
| 肤色: | 白色 |
| 经验: | 有些 |
| 报酬: | 看工作而定 |
| 資料 | |
| 加入: | 19 Apr 2012 |
| 最后: | 8 May 2012 |
IS #:2609600
模特
模特
自我介绍
Hi there! I am Caucasian. Slim/Fit figure, 5'4. One tattoo on my right hip. I am a somewhat experienced model looking to expand more in the industry. Some interests of mine are extreme sports such as dirt biking, snowbaording, etc. I am also interested in cars (sports cars, trucks, muscle cars). Interested in fashion (high end and casual) as well.
经历
Tags
21 Apr 12 16:55
Welcome to iStudio.
Welcome to iStudio.
20 Apr 12 12:46
Hi Madison and welcome to iStudio. I'd like to wish you all the best. Jeff...
Hi Madison and welcome to iStudio. I'd like to wish you all the best. Jeff...







