| 细节 | |
| 身高: | 6'5" |
| 体重: | 165 lbs |
| 三围: | 64-64-64 in |
| 鞋码: | 11 |
| 发色: | 红色 |
| 发长: | 中等 |
| 眼色: | 黑色 |
| 人种 : | 非裔美国人 |
| 肤色: | 棕色 |
| 经验: | 很有 |
| 报酬: | 看工作而定 |
| 資料 | |
| 加入: | 19 Dec 2011 |
| 最后: | 28 Dec 2011 |
steve AXEL
男
35 岁
Hangzhou, China
IS #:2471508
模特
模特
自我介绍
i am trying to make it in this industry! and trying to learn from other models and designers! fashion is everything to me.
based in china now for a little while, would love to meet with some photographers, designers and agencies.
that's pretty much it!
经历
oh contact me steeved7@hotmail.com



