| 细节 | |
| 身高: | 6'0" |
| 体重: | 165 lbs |
| 三围: | 98-75-95 in |
| 鞋码: | 9 |
| 发色: | 棕色 |
| 发长: | 短发 |
| 眼色: | 绿色 |
| 人种 : | 白人 |
| 肤色: | 晒黑 |
| 经验: | 很有 |
| 报酬: | 现金 |
| 資料 | |
| 加入: | 3 Jul 2010 |
| 最后: | 11 Nov 2011 |
自我介绍
I am only looking for paid work right now, my rates are negotiable.
Contact me if you are interested in working together.
Contact me if you are interested in working together.


