| реквизиты | |
| Рост: | 5'7" |
| Вес: | 10 lbs |
| Параметры: | 34-25-35 in |
| Размер обуви: | 7.5 |
| Цвет волос: | Шатенк(ка) |
| Длинна волос: | По плечи |
| Цвет глаз: | карие |
| Национальность : | Азиатская |
| цвет кожи: | Оливковая |
| Опыт работы: | большой опыт |
| Компенсация: | взависимости от работы |
| Информация | |
| Вступить: | 25 Feb 2009 |
| Последние: | 13 Sep 2010 |
Yalie
Женский
46 года
France
IS #:861311
Модель
Модель
О себе
Hello!
I am a model in town ,my name is Yalie.
Iam mixted french and asian.
I subscribe to find some fashion people because I am based actually in Singapore.
So ...see you soon.
Bisou
No,Not anymore...I am Paris and I promise to coming back soon as possible.
I am a model in town ,my name is Yalie.
Iam mixted french and asian.
I subscribe to find some fashion people because I am based actually in Singapore.
So ...see you soon.
Bisou
No,Not anymore...I am Paris and I promise to coming back soon as possible.

