| Details | |
| Height: | 5'4" |
| Weight: | 120 lbs |
| Measurements: | 32-27-33 in |
| Shoe Size: | 5 |
| Hair Color: | Brown |
| Hair Length: | Very Long |
| Eye Color: | Hazel |
| Ethnicity : | Other |
| Skin Color: | White |
| Experience: | Very Experienced |
| Info | |
| Join: | 5 May 2009 |
About Me
im cate harrington, iv moved into the glamour modeling and this is what i specialise with including adult work! im a determined girl and take my career very seriously acting professional always so i expect the same respects back.
im fun loving, bubbly and love what i do so i give my best always. im really easy going and open to new and different things. im doing really well and would appreciate no time wasters etc i hope to hear from you soon. watch this space as im going to be famous!!!! cate xxx
im fun loving, bubbly and love what i do so i give my best always. im really easy going and open to new and different things. im doing really well and would appreciate no time wasters etc i hope to hear from you soon. watch this space as im going to be famous!!!! cate xxx
