| Details | |
| Height: | 5'7" |
| Weight: | 125 lbs |
| Measurements: | 38-26-36 in |
| Shoe Size: | 9 |
| Hair Color: | Brown |
| Hair Length: | Long |
| Eye Color: | Brown |
| Ethnicity : | Caucasian |
| Skin Color: | Tanned |
| Experience: | No Experience |
| Info | |
| Join: | 10 Mar 2007 |
About Me
Thank you for viewing my portfolio. I am currently represented by an agency, and I am available for most assignments. I am interested in working with photographers to build my portfolio, and I am available for paid work as well.
I am prompt, reliable and professional in appearance and in my work ethics, so you can count on me to give you 110%! I will not do anything requiring sheer outfits, partial or full nudity, so if you ask, you will not receieve a reply.
When emailing me, please include job specifics, travel requirements and you must a have your full name, address and contact number in order for me to know you are legitmate.
I look forward to working with you!
I am prompt, reliable and professional in appearance and in my work ethics, so you can count on me to give you 110%! I will not do anything requiring sheer outfits, partial or full nudity, so if you ask, you will not receieve a reply.
When emailing me, please include job specifics, travel requirements and you must a have your full name, address and contact number in order for me to know you are legitmate.
I look forward to working with you!
