| Details | |
| Height: | 5'10" |
| Weight: | 170 lbs |
| Measurements: | 32-32-32 in |
| Shoe Size: | 10 |
| Hair Color: | Brown |
| Hair Length: | Short |
| Eye Color: | Green |
| Skin Color: | Olive |
| Experience: | No Experience |
| Info | |
| Join: | 9 Mar 2008 |
About Me
I am hoping to get some help on breaking into the industry, looking for photographer or agency to take a chance on me and let me prove myself. I would love to do print, something like High Fashion, High concept artistic shoots, but I'm willing to try different avenues as well. Attention Photographers...I want to do
