| Details | |
| Height: | 5'6" |
| Weight: | 120 lbs |
| Measurements: | 36-25-36 in |
| Shoe Size: | 8 |
| Hair Color: | Brown |
| Hair Length: | Medium |
| Eye Color: | Brown |
| Ethnicity : | Hispanic |
| Skin Color: | White |
| Experience: | Some Experience |
| Info | |
| Join: | 2 Sep 2005 |
About Me
I would like to work how model, I want to win money and working with photografy and events.
